IQOS 3 Duo Yeni Nesil Cihaz

İQOS 3 Duo, Tanıtımı yapılan yeni nesil cihazlardan biri diyebilmek sanırım yeterli olmaz. Müşterilerin istek ve deneyimlemelerine göre tasarlanmış olan bu cihaz ekstra olarak birçok özelliğe sahiptir. Detaylı anlatıma geçmeden önce belirtmek isterim ki benim de yapmış olduğumuz pazar araştırması neticesinde devrim niteliğinde bir cihaz modeli olduğunu gördüm.

Günümüz ekonomik şartları ve birçok ülke statüsüne göre oldukça popüler hale gelmiş ve neredeyse hiç bitmeyecek bir tutku ile sipariş listelerine girmiş cihaz! Ofisiniz de oturduğunuz sırada hiç bir işlem yapmadan şarj edebilir, dilediğiniz anda yanınıza alarak dışarı çıkabilirsiniz.

Yeni eklenen ikinci ışığı görmemek mümkün değil, Dikkat etmeniz gereken temel noktalardan biri de cihazınızı fazla şarj sırasında tutmamaktır. Herhangi bir yanma söz konusu değildir. Sadece uzun ömürlü kullanım açısından önerilmez.

Not: Lütfen içimlerinizi aralıklı yapınız (1 dakika ) aralık cihaz kullanımı için uygundur.

IQOS 3 DUO’nun yeni özellikleri Nelerdir

IQOS 3 DUO, kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. IQOS 3 DUO’nuzun (güvenilirlik, performans testleri, daha uzun pil ömrü ve daha iyi ısıtma odası) daha fazla güvenilirlik ve korunması için yeni ProtectPlus ™ sistemi ile geliştirilmiştir. IQOS 3 DUO sahibi, henüz tasarladığımız en küçük tutucu. Manyetik kilit, titreşim uyarıları ve IQOS 2.4 Plus ve IQOS 3’e kıyasla% 30 daha hızlı şarj ile kolay damla yerleştirme.

IQOS 3 DUO, sigara içenlerin bu cihaza geçişini kolaylaştırmak için yeni özelliklerle tasarlanmıştır. IQOS 3 DUO, şu anda piyasada bulunan tüm IQOS ürünlerinin en hızlı ve en güçlü özelliklerine sahiptir ve tutucuyu şarj etmek zorunda kalmadan art arda iki kullanım sağlar. Ayrıca, tutucu şarj süresi, IQOS 3 ve IQOS 2.4+ ile karşılaştırıldığında çok daha hızlıdır.

BOYUTLAR:

Tutucu: Dia: 14.42 mm, Yükseklik: 92.27 mm
Cep Şarj Cihazı: Genişlik: 46.3 mm, Derinlik: 22.88 mm, Yükseklik: 114.68 mm

IQOS 3 Duo Buradan alabilirsiniz.