IQOS Cihazınız da herhangi bir arıza olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca cihazınız çalışmıyor ya da duman bölümünden duman çıkmıyor, veya ısıtıcısı çalışmıyor ise lütfen cihazınızı daha fazla zorlamadan bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi alınız.

IQOS cihazınızın tamir edilmesi için öncelikle üretici tarafından sağlanan talimatları izlemelisiniz. Ayrıca, cihazınızı yetkili bir servis merkezine götürerek tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Servis merkezi cihazınızı inceleyecek ve arızayı tespit edecektir. Daha sonra, arızanın giderilmesi için gerekli olan işlemler yapılacaktır. Ayrıca, IQOS cihazınızın garanti süresi içinde olması durumunda, üretici tarafından sağlanan garanti hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tütünü yakmadan ısıtma yöntemi ile birlikte avantaj sağlayan seçeneklerin, sağlık açısından önemi ve avantajları bilinmektedir.

IQOS 3 ve IQOS 3 Duo Sıfırlama (Resetleme)

IQOS cihazlarını sıfırlama yani Resetlemek oldukça kolaydır. Ancak, sürekli tekrarlanması cihazı tamamen kullanım dışı olmasına sebep olabilir. Sıfırlama için aşağıda ki adımları uygulayarak IQOS cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.

 1. Holder Tutucuyu şarj kutusuna koyun.
 2. Şarj kutusunun kapağını kapatın.
 3. Cep şarj cihaz kutusu kontrol düğmesini 10 saniye basılı tutun
  • Cep şarj cihazı ışıkları yanıp söndükten sonra kapanacaktır.
  • Kontrol düğmesini 10 saniye basılı tutun
 4. 10 saniye geçtikten sonra, kontrol düğmesini bırakın
 5. Biraz bekleyin.
 6. Cep şarj cihazı güç düğmesine bir kez basın.
  • Cep şarj cihazı ışıkları açılacak ve sonunda normale dönecektir.

Garanti Koşulları Nelerdir

Cihazınızı sıfırladıktan sonra yüksek oranda cihazın çalışmasında bir problem olmaz ve büyük oranda cihazlarınız çalışır. Ancak yine de kırmızı ışık uyarısı ya da şarj etmeme sorunu yaşıyorsanız. Cihazı 1 saat kadar holder içerisinde iken şarj edin. Orijinal IQOS şarj kablosu kullanın, cihazın düşmediğine ya da suya temas etmediğine emin olun. Cihazın düşmesi, darbe alması ya da suyla temas etmesi cihazın arızalanmasına sebep olabilir.

Yapılan İşlemlerin Detayları

Türkiye’de bu cihaz ya da diğer ESigara markaları için resmi servis hizmeti ya da Garanti mevcut değildir. 1 yıl ya da 2 yıl cihaz garantisi verenler, insanları yanıltmakta ve hiç bir samimi bir tarafı olmadığı gibi etik bir yaklaşımda olmadıkları için bu kişi ya da sitelere kesinlikle itibar etmemenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Elit grup olarak sitemizde ürünlerin orijinal olduğuna dair garanti sunuyor ve ürünün orijinal olmadığını kanıtlamanız halinde koşulsuz şartsız orijnal ürün ile değişimini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Bu noktada sitemizde yer alan tüm ürünler orijinal, kapalı kutu ve jelatinli olarak müşterilerimize ulaştırmayı sağlamaktayız.

En çok karşılaşılan IQOS elektronik cihazların ısıtıcı kırılması ve kırmızı ışık ve her türlü problemini gidermekteyiz. Profesyonel IQOS cihazların bıçaklarının  seramik bir maddeden yapılması sonucu kırılabilmektedir. Bu sorun birçok kullanıcının başına gelmektedir. Hızlı iqos servisimiz ile cihazlarınızın ısıtıcılarını değiştiriyoruz.

Profesyonel IQOS Tamir ve onarım merkezinde kırılan ısıtıcıların değişimini yapmaktayız.